טראגוס

טראגוס הוא עגיל שממוקם באוזן, כמה מפתיע, בטראגוס. שזה בעצם החלק הקטן באמצע האוזן שבולט החוצה. עגיל טראגוס הפך להיות מבוקש ביותר בחמש שנים אחרונות, לא רק בגלל מפורסמות רבות שהתחדשו בעגיל, כמו ריהנה וסקרלט ג׳והנסון וכו׳, אלא גם בגלל שהוא נחשב עגיל קצת יותר נועז, מאשר תנוך והאמיצים שביננו נהנים להתהדר בו. למרות שהיום עגיל הטראגוס הפך להיות ממש עגיל שני ולאט לאט הוא הופך להיות כביכול עוד עגיל באוזן, שבגדר מאסט.

האם טראגוס זה כואב? ברור שכשעושים עגיל זה קצת כואב, כי הרי דוקרים אותך, אבל כשזה נעשה ע״י פירסר מומחה שעשה מאות כאלה וידיו מיומנות לנושא, זה הולך הרבה יותר חלק והרבה פחות כואב. אך גם טוב לדעת שבטראגוס עצמו לא עוברים הרבה עצבים וכלי דם ככה שהוא לא כואב יותר מעגילים אחרים ובטח שכואב פחות מעגיל באף.

מבחינת הטיפול בו, טיפול בעגיל טראגוס מטופל בו כמו רוב העגילים האחרים, שלפי המלצתנו זה מי מלח ( שמכינים לבד או קונים- מי סיליין) ומרפן ספריי. להוראות טיפול מדוייקות תכנסו להוראות טיפול לפירסינג ושם תקבלו אינפורמציה מלאה לגבי הטיפול בעגיל טראגוס.

מבחינת ההחלמה, לא פחות חשוב מהמקום הטוב והפירסר המקצועי שבחרתם, זה הטיפול שאתם נותנים לפירסינג. כי חשוב מאד לטפל בו כדי שלא יזדהם וחשוב לא לגעת בו בידיים לא נקיות, רק אחרי ששטפנו במים ובסבון ולקחת בחשבון שזמן ההחלמה יכול לקחת זמן.

יש כאלה שיחלים להם תוך חודש ואחרים שיקח להם עד חצי שנה

לשאלה אם כל אחד יכול לעשות טראגוס, התשובה היא לא. כי יש כאלה שהטראגוס שלהם קטן מדי ולכן לא ניתן לבצע שם עגיל טראגוס.

לגבי העגילים המומלצים בטראגוס, עדיפות להתחיל עם עגיל טראגוס חישוק שמקל על הטיפול וההחלמה. אחרי ההחלמה ניתן להחליף, בעזרת פירסר מקצועי לעגיל נקודה סטאד. ישנה אפשרות גם עם להוסיף אבן.

.

לכל שאלה נוספת בנושא, תתקשרו לסטודיו

03-5252025 ודברו עם הפירסר.

 

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם