ספטום פירסינג

ספטום הוא אחד העגילים הפופולאריים ביותר בארץ ובעולם בעשור או שניים האחרונים, כנראה שממגוון סיבות שונות. אחת הסיבות היא כי מדובר בעגיל באף אותו ניתן יחסית להסתיר, כך שמי שמעוניינים שהעגיל שלהם לא יהיה בולט במיוחד לעין ברגע שמביטים בפנים שלהם יכולים ליהנות מעגיל חצי מוסתר.

על מנת שהספטום באמת יהיה במיקום הנכון והמדויק עבורו, ו"על הדרך" גם כמעט ולא יכאב כשעושים אותו, יש לעשותו בנקודה אחת מסוימת בה ספציפית הסחוס דק יחסית והעגיל מתלבש בצורה טובה ואלגנטית. בניגוד לעגילים "רגילים" באוזן, במקרה של ספטום קיים כאמור צורך בקצת יותר ידע מקצועי וניסיון בסוג ספציפי זה של עגילים. מה קורה במידה ומישהו חסר ניסיון או ידע יעשה לכם ספטום, ובמידה ולא יעשו אותו בדיוק באותה נקודה ספציפית? ובכן, בתור התחלה זה יכאב הרבה יותר ממה שזה צריך לכאוב, וזמן ההחלמה עלול להיות ארוך יותר בהתאם, וחבל. שנית כל, העגיל עלול להיות חשוף מדי, וכמעט ולא מוסתר. זה פחות אסתטי לטעמם של מרבית האנשים, וכנראה שאם אתם מעוניינים בספטום, גם אתם תיהנו מכזה אשר יהיה חצי מוסתר ובדיוק במיקום הנכון…

 

על מנת להבין מהי רמת הניסיון שלנו, כמה ספטומים מוצלחים כבר עשינו ומהן האפשרויות השונות לעגיל ספטום העומדות בפניכם, הציצו בגלריה ותמצאו מגוון דוגמאות של ספטומים מסקרנים ואסתטיים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם