אינדסטריאל

אחד השמות המוכרים בעולם הפירסינג והעגילים למיניהם הוא – אינדסטריאל. סגנון זה של פירסינגים, כפי שניתן לראות בתמונה, שואב השראה מעולם הפנקיסטים ומציע מראה מעט קשוח, למרות שבארץ ובעולם ניתן לראות גם אינספור נשים עדינות ואף נערות צעירות עם פירסינגים אינדסטריאל למיניהם, שכן מדובר במראה אופנתי  ואטרקטיבי, מעל לכל ההגדרות.

מהו אינדסטריאל? ובכן, מדובר בעגיל סחוס הממוקם באוזן, כזה המחבר מוט ארוך בין שני חורים שונים באוזן, על פי רוב בחלקה העליון. ייתכן כי לעיתים מתייחסים גם אל עגילים ופירסינגים נוספים כאל "אינדסטריאל", אך עגיל זה שכאן בתמונה הוא מה שבדרך כלל מזוהה עם מילה זו בהקשר של פיריסינג.

חשוב להבין כי בעוד אינדסטריאל הוא אחד מסוגי הפירסינגים הפופולאריים והנפוצים ביותר בארץ ובעולם בשנים האחרונות, מדובר בעגיל גדול יחסית הכולל שני חורים שונים, ולכן חשוב במיוחד לעשות אותו כמו שצריך, באופן מקצועי ובשמירה על רמת היגיינה מקסימאלית, כמו גם לדאוג לנקות ולטפל באזור בתשומת לב בתקופה הראשונה. זמן ההחלמה המלא של הגוף במקרה זה הוא בממוצע כחצי שנה (כבר אחרי כמה שעות או ימים לא תרגישו כלום, אך החורים החדשים שנוצרו בגוף יחלימו לחלוטין ובאופן מלא רק לאחר מספר חודשים), וחשוב במיוחד להקפיד על ההוראות של איש המקצוע שעשה לכם את הפירסינג, ולדאוג לנקות את האזור עם החומרים המתאימים, למרוח את המשחות המתאימות, לא לגעת ולא להוציא את הפירסינג במשך כמה השבועות הראשונים וכו'.

על מנת לקבל מידע מקצועי ספציפי ומפורט יותר אתם מוזמנים לפנות אלינו. אינדסטריאל הוא אחד מסוגי הפירסינגים הפופולאריים ביותר, ומסיבות טובות – מדובר בפירסינג גדול, מרשים ומרהיב. אך על מנת שבאמת יהיה כזה, חשוב לעשות אותו אצל בעל מקצוע ולהקפיד על הוראותיו במהלך התקופה בה האוזן עדיין מחלימה.

 

חזרה לצפייה בגלריית פירסינג של טרייבל טאטו

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם