הליקס הוא עגיל שנעשה בחלק העליון של האוזן, החיצוני.

כאשר מבצעים הליקס, הוא נעשה במחט חד פעמית. מדוע במחט, משום שזוהי השיטה הבטיחותית ביותר לקבל עגיל הליקס. המחט מאד מדוייקת והפירסר המקצועי יודע בדיוק באיזו זוית והיכן לבצע את העגיל.
הליקס הוא עגיל, שבשונה מהתנוך, לוקח לו זמן ארוך יותר להחלים. ויש לנקוט במספר כללים, כמו להיזהר ולא לפצוע את העגיל בגלל הברשת השיער ולא לגעת בעגיל כדי שלא יזדהם. משום שזמן ההחלמה של עגיל כזה הוא ארוך יותר מעגיל בתנוך. מומלץ לא לישון על האוזן שבה בוצע ההליקס כדי לתת לו להחלים בצורה הטובה ביותר.

עגיל הליקס הוא העגיל הפופולרי ביותר ואנשים רבים עושים אותו. עם זאת שהוא עגיל שכיח ורבים עושים אותו, זהו עגיל שדורש טיפול ולפעמים זמן ההחלמה שלו ארוך.
יש להקפיד על הטיפול שהפירסר מייעץ על מנת שהעגיל יחלים. ההצלחה של כל עגיל, תלויה גם בלקוח שקיבל ייעוץ מהפירסר לגבי הטיפול ולגבי ממה להימנע ולהיזהר.
עם כל זה, העגיל הזה עדיין נמצא במקום הראשון מול כל שאר העגילים באוזן.

תמיד תבחרו לעשות עגיל זה בשיטת הפירסינג שהיא השיטה היחידה הסטרילית והמדוייקת ונעשית ע״י פירסר מקצוען ומנוסה. וכמובן לבחור עגיל איכותי ביותר וזה לקנות בסטודיו שמפוקח ע״י משרד הבריאות ועובד ברשיון. וכמובן, לטפל לפי ההנחיות. שיהיה בהצלחה! מצוות טרייבל טאטו.

כנסו לפה על מנת לראות כיצד מטפלים בעגיל הליקס.

 

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם