דף הבית
טרייבל טאטו – קעקועים – ציורי גוף – tattoos

טרייבל טאטו – קעקועים – ציורי גוף – tattoos

מהו קעקוע?

קעקוע הוא ציור המושתל לעור בעזרת מיקרו- פיגמנט המוכנסים מתחת לעור לקישוט בדרך כלל ונשארים באופן קבוע.

בעולם המערבי המודרני, בימינו, הקעקועים זוכים לפופולאריות חסרת תקדים, לחלק בלתי נפרד מהתרבות, כפועל יוצא מכך אנו עדים לתהליך של התמסדות עולם הקעקועים והטמעתו בחברה כולה.
סטודיו לקעקועים בשנות ה- 2,000 עובד ברישיון משרד הבריאות, שומר על סטריליות והגיינה בצורה קפדנית ומקצועית ואינו יכול לתת שירות ללא רישיונות אלו.

קעקוע הוא אומנות, כמיהה, חזון, סמל סטאטוס, שיוך לקבוצה מסוימת, יש בו אמירה, מסר שיש לבעל הקעקוע לומר, להביע ולהעביר לעולם. אנשים עושים קעקוע מסיבות רבות ומגוונות: כחלק מאופנה, כחלק מאמונה, למטרות קישוט, כאמצעי זיהוי ושיוך לקבוצה, להפגנת אומץ ולשידור ייחודיות.

קעקועים- קצת היסטוריה...

לקעקועים יש היסטוריה מרשימה ובעצם הם איתנו עוד משחר האנושות. קישוט ועיטור גוף האדם היה מאז ומעולם חלק מהמסורת והתרבות האנושית, ובאמצעותו הפרט היה יכול להבדיל את עצמו מאחרים. כתובת קעקע יכלה לשמש כסמל למעמד מסוים, סמל סטאטוס, כבוד שאדם רצה לקבל מאחרים או אפשרות שלו לבטא את אישיותו.

מקור השם – קעקוע

מקור המילה טאטו הוא באי טהיטי (אי בפולינזיה)ומשמעותה לסמן. המילה עצמה הגיעה לאירופה ע"י קפטן ג`יימס קוק (ימאי בריטי ומגלה ארצות) בשנת 1771 ממסעו הראשון ומביקורו בניו זילנד ובאי טהיטי שבאוקיינוס השקט. מאז ועד היום קעקועים היו חלק מתרבויות מסוימות או "אנטי תרבויות" – כך או כך, מעולם לא התעלמו מנוכחותם.

בטרייבל טאטו מבינים את הכמיהה הזו וכל רצוננו הוא לממש ולהחיות את הפנטזיה למציאות- יצירה על העור- הקעקוע הנכסף!

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם