דף הבית
פירסינג גלריה
פירסינג (כללי)

פירסינג (כללי)

למה עגילים הפכו להיות טרנד כל כך חם בשנים האחרונות? למה אנשים כל כך אוהבים להתקשט ולהתחורר? מה ההבדל בין עגיל לפירסינג? מי עושה יותר? נשים או גברים? האם הגיל הוא פקטור?
והתשובה לכל השאלות היא חד משמעית-כולם פשוט עושים. והכל הולך.

אולי בגלל שעגילים זה עניין קליל מאד. אולי בגלל שתמיד ניתן להסיר. אולי בגלל שזה לא לנצח. אם בא לך לעשות עגיל באף ולהסתובב איתו שנה שנתיים, ואז להסירו, אין עם זה בעייה. וזהו אין זכר לעגיל שהיה. גם נשים וגם גברים עושים עגילים. אם פעם עגיל רגיל באוזן היה נפוץ, כלומר עגיל בתנוך.

היום זה נפוץ, נכון, אבל גם כל שאר העגילים. שלא תבינו לא נכון, שאני רושמת עגיל, אני מתכוונת לפירסינג. פשוט מקבלים עגיל, בכל מקום, רק בשיטה הטובה והנכונה ביותר לגוף שלנו. עגילים בשיטת הפירסינג נפוצה בכל העולם. כל מי שרוצה לקבל עגיל בצורה סטרילית ואיכותית. העגיל נעשה במחט חד פעמית שמיד בתום השימוש נזרקת לפח מיוחד והעגיל הוא עגיל איכותי ולא פשוט שעשוי מתכת כירורגית או טיטניום או ציפוי איכותי של זהב או בזהב איכותי.

הכל מתבצע ע״י פירסר מקצועי ובצורה סטרילית.

אנשים חושבים שעם מחט העגיל כואב יותר וזה ממש לא נכון.

היום עגיל באוזן לא חייב להיות עגיל בתנוך. האוזן מציעה לנו שלל אפשרויות לעגילים. יש לנו עגיל הליקס וטראגוס וקויינץ, חוצה, פרונט הליקס פרונט טראגוס, הרחבה וכו׳. בקיצור, לא חייבים לסיים בעגיל בתנוך. האפשרויות הן רבות ומגוונות. וטוב שכך. כי תמיד אפשר להתחדש ולהתנסות בעגיל חדש.

לחצו כאן וראו איך מטפלים בפירסינג

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם